Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

42-LATKA NIE UDAŁO SIĘ URATOWAĆ!

Tomasz Urbański | 2018-10-31 12:20

(Kleszczowa, gmina Pilica) Śmierć 42-letniego mężczyzny to tragiczny finał wypadku, do którego doszło 21 października po godzinie 18.00 w miejscowości Kleszczowa. Kierowca Audi A4 potrącił pieszego, który zginął na miejscu.


 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy wszedł na jezdnię tuż przed nadjeżdżającym samochodem. Kierowca nie zdołał w porę wyhamować pojazdu. Niestety 42-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Na miejscu zdarzenia obecny był prokurator. Przeprowadzone badanie wykazało, że 32-letni mężczyzna kierujący Audi A4 nie spożywał wcześniej alkoholu. Śledczy wyjaśniają teraz dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia - czytamy na stronie KPP w Zawierciu.


 

Policjanci z Zawiercia przypominają, że zabronione jest wchodzenie na drogę bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściach dla pieszych. Jak wskazują bardzo niebezpieczne i zabronione prawem jest także wchodzenie na jezdnię spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi oraz przebieganie przez jezdnię, zwłaszcza w miejscu zabronionym. (mpp), Foto: KPP w ZawierciuGaleria zdjęć

Komentarze