Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

47-LATEK ZGINĄŁ POD KOŁAMI AUDI

Tomasz Urbański | 2018-12-22 12:20

(Poraj) We wtorkowe popołudnie miało miejsce tragiczne zdarzenie drogowe w Poraju. Młoda kobieta, prowadząca osobowe Audi, najechała na leżącego na drodze mężczyznę. W wyniku tego zdarzenia, 47-latek z Poraja poniósł śmierć na miejscu. Przyczyny i szczegółowe okoliczności tego wypadku wyjaśniają teraz myszkowscy policjanci i prokuratura.


 

Do tego fatalnego w skutkach wypadku doszło na ulicy Kolejowej w Poraju około godziny 17.00 we wtorek 11 grudnia. Jak ustalili funkcjonariusze z myszkowskiej drogówki, jadąca osobowym Audi 27-letnia kobieta najechała na leżącego na drodze mężczyznę.


 

- Na skutek zdarzenia, 47-letni mieszkaniec Poraja poniósł śmierć na miejscu – informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie asp. sztab. Barbara Poznańska.


 

Prokuratura oraz policja wyjaśniają teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


 

ODBLASK MOŻE URATOWAĆ ŻYCIE


 

Funkcjonariusze podkreślają, że po zmroku piesi i rowerzyści nierzadko stają się dla kierowców niewidoczni. Z dodatkowymi utrudnieniami należy liczyć się po zmroku, gdy światła innych samochodów często oślepiają kierowców. Jazdy nie ułatwia również obecnie panująca aura zimowa. Dlatego warto pamiętać o odblaskach. - Prawidłowo noszone odblaski powinny być umieszczone na przedniej i tylnej części ubrania, w sposób pozwalający na dostrzeżenie ich w światłach kierujących nadjeżdżających z obu kierunków – podkreśla asp. sztab. B. Poznańska. (es) Foto: KPP MyszkówGaleria zdjęć

Komentarze