Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

​​​​​​​71-LETNI KIEROWCA ZGINĄŁ NA MIEJSCU

Tomasz | 2020-01-24 08:20

(Gniazdów, gm. Koziegłowy) Na drodze wojewódzkiej w Gniazdowie doszło do tragicznego wypadku, w którym śmierć na miejscu poniósł 71-letni kierowca jednego z samochodów. Do zdarzenia doszło w czwartek, 9 stycznia przed godziną 17.00. Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu przez kilka godzin, a droga w tym czasie była całkowicie zablokowana.


 

Jak ustalili policjanci, 71-latek siedzący za kierownicą Volkswagena Golfa jechał w kierunku Gniazdowa. Na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z Fordem, jadącym w kierunku Woźnik.


 

- Niestety, 71-latek z powiatu częstochowskiego, który kierował Volkswagenem, na skutek doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu – informuje myszkowska Policja.


 

Funkcjonariusze pracowali na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin. DW 789 była całkowicie zablokowana przez trzy godziny, a Policja wyznaczyła objazdy. Teraz funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku. (es) Foto: KPP MyszkówGaleria zdjęć

Komentarze