Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

AMFETAMINY WYSTARCZYŁOBY NA 4 TYSIĄCE „DZIAŁEK”

Tomasz Urbański | 2018-03-21 12:20

(Zawiercie) Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu podejrzewali 32-letniego mieszkańca miasta o posiadanie narkotyków. Przeszukanie mieszkania młodego mężczyzny potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Policjanci znaleźli amfetaminę, z której można by przygotować aż 4 tysiące porcji dilerskich. Sąd postanowił o tymczasowym areszcie dla 32-latka. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

W czwartek 8 marca funkcjonariusze przeszukali mieszkanie 32-letniego mężczyzny i pomieszczenia gospodarcze. - Znaleźli tam osiem dużych woreczków z białą substancją oraz 6 sztuk zwitków z folii aluminiowej wypełnionych białym proszkiem. Przeprowadzony test wykazał, że jest to amfetamina – przekazują policjanci z KPP w Zawierciu.

 

Narkotyków, które znaleźli zawierciańscy policjanci, wystarczyłoby na przygotowanie 4 tysięcy „działek”. 32-latek z Zawiercia został zatrzymany i usłyszał już zarzut posiadania dużej ilości środków odurzających. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Młodemu zawiercianinowi grozi do 10 lat więzienia. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze