Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

BARTOSZ KURAŚ ZE STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Tomasz Urbański | 2019-01-16 12:20

(Pilica, Sosnowiec) W połowie grudnia w Sosnowcu odbyło się wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów, którym wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych. W zaszczytnym gronie prymusów znalazł się Bartosz Kuraś – uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Elżbiety z Pilczy w Pilicy.


 

W całym województwie śląskim stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019 otrzymało ponad 400 uczniów szkół średnich. Wśród nich znalazł się Bartosz Kuraś, który uczęszcza do klasy IIIa w LO w Pilicy.


 

Stypendium mogą otrzymać uczniowie, którzy uzyskali promocję z wyróżnieniem i najwyższą średnią ocen w szkole lub szczególne uzdolnienia w minimum jednej dziedzinie wiedzy, osiągając w niej najlepsze wyniki, a w pozostałych dziedzinach wyniki minimum dobre.


 

W środę, 12 grudnia w II Liceum Ogólnokształcącym im. Emilii Plater w Sosnowcu odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Zebrnai uczestniczyli również w wykładzie „Nowe kierunki i rozwiązania w technice. Wybrane zagadnienia”, który poprowadził dr Tomasz Orkisz. (es) Foto: LO w Pilicy, UMiG PilicaGaleria zdjęć

Komentarze