Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

BĘDZIE PODWÓRKO NIVA DZIĘKI GŁOSOM MIESZKAŃCOW

Tomek | 2017-08-31 12:20

(Myszków) 38701 głosów oddali mieszkańcy Myszkowa na Podwórko Nivea. Tym samym Myszków znalazł się w szczęśliwej 20-tce z całej Polski, gdzie powstaną bezpieczne miejsca do zabawy.

 

Nievea wspiera każdy talent drzemiący w dzieciach, dlatego z myślą o nich wybuduje 20 Podwórek Talentów Nivea w całym kraju, w których maluchy będą mogły połączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem wolnego czasu.

 

Podwórka składać się będą z trzech stref: artystycznej, naukowej i aktywnej. Naukowców zapewne ucieszy planetarium, specjalny naukowy rowerek, zegar słoneczny i naukowa piaskownica. W części sportowej Nivea zaplanowała urządzenie do balansowania, ściankę wspinaczkową, huśtawkę „bocianie gniazdo”, grę twister, grę skok w dal oraz w kapsle i trampolinę. Trzecia część przeznaczona będzie dla artystów, a w niej znajdą się tablice muzyczne z bębnami, teatrzyk oraz tuba do rozmawiania dla 6 osób.

 

To dzięki głosowaniu mieszkańców oraz nagłośnieniu sprawy w mediach lokalnych i Internecie udało się zebrać wystarczającą ilość głosów. 38701 głosów pozwoliło Będuszowi zając 11 miejsce i tym samym znaleźć się w szczęśliwej 20-tce.

 

Podwórko Nievea powstanie przy Szkole Podstawowej nr 7 w Myszkowie-Będuszu. Bardzo przyda się dzieciom, zwłaszcza, że na terenie szkoły plac zabaw jest stary i wysłużony, a urządzenia nie należą do bezpiecznych. W trosce o najmłodszych mieszkańcy nawet złożyli do budżetu partycypacyjnego projekt odnowienia terenu do zabawy oraz budowy bezpiecznego boiska. Gdyby i to udało się zrealizować, to mieszkańcy mieliby wreszcie, gdzie spędzać wolny czas. (ek)


Komentarze