Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

DWIE OSOBY TRAFIŁY DO SZPITALA

Tomasz Urbański | 2019-04-13 12:20

(Zawada Pilicka) Na DK 78 doszło do zderzenia osobowej skody i ciężarówki. Dwudziestokilkuletni kierowca i pasażer osobówki z ciężkimi obrażeniami ciała trafili do szpitala.


 

Do wypadku doszło w środę, 27 marca na drodze krajowej nr 78 w Zawadzie Pilickiej. Jak informują policjanci, kierowca osobowej skody rapid, jadący w kierunku Zawiercia, zjechał na przeciwny pas ruchu. Kierowca ciężarowego renault premium nadjeżdżający z przeciwka próbując uniknąć zderzenia, zjechał na prawą stronę jezdni, po czym wjechał do rowu.


 

- Po uderzeniu osobówka wylądowała w rowie po przeciwnej stronie drogi. Ciężko rannego 26-letniego kierowcę skody i jego 28-letniego pasażera przewieziono do szpitala - relacjonują funkcjonariusze na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.


 

Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. Trzeźwość młodego mieszkańca Tychów, który kierował osobową skodą, zostanie zbadana na podstawie badania krwi.


 

Mundurowi sporządzili na miejscu zdarzenia wymaganą dokumentację i zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów. Utrudnienia na DK 78 w Zawadzie Pilickiej trwały kilka godzin, kierowcy korzystali z wyznaczonego objazdu. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze