Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

HIP-HOPOWY ZESPÓŁ TANECZNY NSN CREW DOCENIONY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

Tomek | 2017-07-01 12:20

(Zawiercie) Zespół taneczny NSN Crew zdobył II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym „Rhythm&Style – First Step” w Pawłowicach. Specjalnością utalentowanej młodzieży z Zawiercia jest hip-hop. Grupa ćwiczy i uczy się w Studiu Tańca i Fitness EU4YA, a ich występy można również podziwiać na wydarzeniach i imprezach organizowanych na terenie powiatu zawierciańskiego.

 

Grupa NSN Crew to młodzież w wieku od 10 do 18 lat, której specjalnością jest hip-hop. Opiekunem i choreografem zespołu jest Natalia Zagórska. NSN Crew rozwija się pod okiem Justyny Gajdy, właścicielki Studia Tańca i Fitness EU4YA, które mieści się w Zawierciu przy ul. Pomorskiej.

 

Zawierciańska młodzież została dostrzeżona i doceniona podczas Ogólnopolskiego Konkursu Tanecznego „Rhythm&Style – First Step” zorganizowanego przez Studio Ruchu i Tańca Szok z Jastrzębia-Zdroju. Dwudniowe zmagania taneczne odbyły się na początku czerwca w Pawłowicach (powiat pszczyński). Konkurs skierowany był do dzieci i dorosłych, brały w nim udział zarówno grupy początkujące, jak i zaawansowane. 3-osobowe jury w swej ocenie brało pod uwagę m.in. technikę, dobór i estetykę kostiumów i opracowanie choreograficzne. 4 czerwca zespół NSN Crew zdobył II miejsce w swej kategorii.

 

Grupa ciężko pracuje na swoje sukcesy. Swój talent i efekty treningów prezentuje podczas różnych lokalnych wydarzeń, m.in. podczas Pikniku rodzinnego z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego w Podzamczu, Inauguracji Roku Sportowego w Zawierciu oraz pokazów w szkołach w Zawierciu i Łazach. Zespół ma już kolejne plany na przyszłość, które pozwolą utalentowanej młodzieży dalej się rozwijać i odnosić następne sukcesy. (es)Galeria zdjęć

Komentarze