Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

IDĄC PO KARMĘ DLA PSA, MOŻNA BYŁO „SPOD LADY” DOSTAĆ LEWE PAPIEROSY

Tomasz Urbański | 2019-04-04 12:20

(Zawiercie) W ręce mundurowych wpadło ponad półtora tysiąca paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Razem z nimi zatrzymany został 58-latek, który w swoim sklepie zoologicznym oferował lewy towar najbardziej zaufanym klientom. Jak informują policjanci, dochody Skarbu Państwa mogły zostać uszczuplone o blisko 26 tysięcy złotych. Zawiercianinowi za handel nielegalnym towarem może grozić grzywna, a nawet kilka lat za kratkami.


 

W ubiegły piątek, 22 marca mundurowi zatrzymali 58-latka z Zawiercia, który sprzedawał nielegalne papierosy. Mężczyzna handlował nimi w swoim sklepie zoologicznym.


 

- Na zapleczu sklepu policjanci znaleźli kilkaset paczek papierosów z podrobionymi etykietami i oczywiście bez polskich znaków akcyzy. Pozostałą część lewego towaru zawiercianin ukrywał w swoim mieszkaniu – informują policjanci. W sumie zabezpieczono ponad półtora tysiąca paczek papierosów.


 

58-latek usłyszał już zarzut, a za handel lewymi papierosami grozi mu grzywna i nawet 3-letni pobyt w więzieniu. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze