Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

III FAMILIJNY BIEG Z KSIĄŻKĄ

Tomasz Urbański | 2019-06-11 12:20

(Myszków) 11 maja w centrum rekreacyjno-sportowym Dotyk Jury w Myszkowie odbył się kolejny, III Familijny Bieg z Książką „Oczytani biegacze”. Na linii startowej stawili się młodsi i starsi, biegacze i amatorzy biegania. Każdy z nich, z ulubioną książką w dłoni, musiał przebiec wyznaczoną trasę, by na mecie otrzymać w pełni zasłużony, pamiątkowy medal. W trakcie imprezy nie zabrakło również, skierowanych do całych rodzin, wielu ciekawych atrakcji.


 

11 maja na terenie Dotyku Jury spotkali się młodsi i starsi, biegacze i amatorzy biegania, oraz całe rodziny chcące miło i aktywnie spędzić sobotnie popołudnie. Rozgrzewkę poprowadziła Agnieszka Janocha, pokazy strażackie zaprezentowała DD OSP „Smudzówka”, a nad bezpieczeństwem uczestników czuwała Ochotnicza Straż Pożarna Nowa Wieś. Pyszną grochówkę przygotowali członkowie Myszkowskiego Klubu Motocyklowego, zaś animacje, nie tylko dla dzieci, poprowadziły, jak zawsze niezawodne, bibliotekarki z Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Myszkowie.


 

- Za nami III Familijny Bieg z Książką „Oczytani Biegacze”. Było ciepło, słonecznie, radośnie i bardzo energetycznie. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia za rok. Dziękujemy również naszym sponsorom, bez których Bieg z Książką nie mógłby się odbyć - mówiły tuż po imprezie zadowolone bibliotekarki z MiPBP w Myszkowie. (AB) Foto: MiPBP w MyszkowieGaleria zdjęć

Komentarze