Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

JECHAŁ PRAWIE 130 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM

Tomasz | 2019-10-18 12:20

(Kroczyce) Młody kierowca z Kielc przejeżdżał przez Kroczyce nie przejmując się w ogóle ograniczeniem prędkości. W terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 77 km/h. 26-latek jadący Oplem miał na liczniku 127 km/h, gdy zatrzymali go policjanci z zawierciańskiej drogówki. Kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące.


 

Pirat drogowy z Kielc został zatrzymany we wtorek, 1 października ok. 18.00 w Kroczycach. W terenie zabudowanym 26-letni kierowca Opla jechał z prędkością 127 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące, dostał mandat w wysokości 400 złotych i 10 punktów karnych.


 

Jak informują zawierciańscy policjanci, w tym roku na drogach powiatu prawo jazdy za rażące zlekceważenie ograniczenia prędkości utraciło 16 kierowców. - Jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, często tych najtragiczniejszych jest nadmierna prędkość. Kierowcy, którzy lekceważą ograniczenie prędkości w terenie zabudowanym stwarzają ogromne zagrożenie dla pieszych i rowerzystów – przekazują mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze