Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

KIEROWCA ZGINĄŁ NA MIEJSCU

Tomasz Urbański | 2018-07-26 12:20

(Szczekociny) W poniedziałkowe południe doszło do kolejnego tragicznego wypadku w powiecie zawierciańskim. Na drodze krajowej nr 78 w Szczekocinach samochód osobowy zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym zderzył się czołowo z ciężarówką. Kierowca Peugeota, 58-latek z powiatu będzińskiego poniósł śmierć na miejscu.

 

Wypadek miał miejsce w poniedziałek 9 lipca około godziny 12.00. Na DK78 w Szczekocinach (ul. Żeromskiego) 58-letni mężczyzna siedzący za kierownicą osobowego Peugeota jechał w kierunku Zawiercia. Z nieustalonych jak dotąd przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na lewy pas. Peugeot zderzył się czołowo z ciężarówką, którą kierował 22-latek. Jak ustalili policjanci młody kierowca był trzeźwy. Niestety 58-letni mieszkaniec powiatu będzińskiego zginął na miejscu.
 

- Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca wypadku i sporządzili wymaganą dokumentację. Teraz zawierciańscy śledczy będą ustalać dokładne przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Utrudnienia na drodze krajowej trwały ponad 4 godziny - informują mundurowi. (es) Foto: KPP w ZawierciuGaleria zdjęć

Komentarze