Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

KLASA POLICYJNA W ZESPOLE SZKÓŁ IM. BEMA

Tomasz Urbański | 2019-03-05 12:20

(Zawiercie) Komendant Powiatowy Policji w Zawierciu oraz dyrektor Zespołu Szkół im. gen. Józefa Bema w Zawierciu podpisali porozumienie o współpracy. Stanowi to pierwszy etap organizacji klasy mundurowej o charakterze policyjnym. Ma ona rozpocząć działalność już w najbliższym roku szkolnym. Spotkanie odbyło się w Starostwie Powiatowym w Zawierciu, a uczestniczyli w nim starosta i wicestarosta oraz szefowa Wydziału Edukacji.


 

W czwartek, 21 lutego Komendant Powiatowy Policji w Zawierciu insp. Jacek Kurdybelski oraz dyrektor Zespołu Szkół im. gen. Józefa Bema w Zawierciu Grzegorz Wnuk podpisali porozumienie o współpracy. Mundurowi mają współpracować z uczniami w zakresie edukacji i promocji działalności na rzecz bezpieczeństwa publicznego oraz profilaktyki i kształtowania postaw patriotycznych i społecznych. Podpisany w ubiegłym miesiącu dokument ma być pierwszym etapem organizacji klasy mundurowej o charakterze policyjnym. W ZS im. Bema ma ona się pojawić już w najbliższym roku szkolnym 2019/2020.


 

Spotkanie odbyło się w Starostwie Powiatowym w Zawierciu. Uczestniczyli w nim również starosta Gabriel Dors, wicestarosta Bogusław Piotrowski oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Krystyna Wiącek. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze