Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

KOBIETA PIĘKNA I ZDROWA

Tomasz Urbański | 2018-03-20 12:20

(Zawiercie) W ubiegłą niedzielę w Miejskim Ośrodku Kultury „Centrum” w Zawierciu odbyły się obchody Dnia Kobiet. Kilkugodzinna impreza zorganizowana przez posłankę Annę Nemś cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkanek Zawiercia i okolic. Trudno się temu dziwić, bowiem panie mogły skorzystać między innymi z darmowych badań medycznych, konsultacji dietetycznych, jak również skosztować przysmaków, które w swojej ofercie mają lokalne firmy. Popołudniu wszystkie uczestniczki (jak również towarzyszący im uczestnicy) mogli zrelaksować się, oglądając polską komedię romantyczną w zawierciańskim kinie.

 

„Dzień Kobiet 2018 – Kobieta piękna i zdrowa” – takie hasło przyświecało obchodom święta pań w Zawierciu. W Miejskim Ośrodku Kultury „Centrum” 11 marca przygotowano dla kobiet wiele atrakcji. Podczas kilkugodzinnej imprezy, zorganizowanej przez posłankę Annę Nemś, mieszkanki Zawiercia i okolic mogły skorzystać z bezpłatnych badań wzroku, słuchu, ciśnienia, czy też poziomu cukru we krwi. Ponadto uczestniczki Dnia Kobiet mogły skorzystać m.in. z profesjonalnych porad wizażystki i kosmetyczki.

 

W MOK-u pojawiło się również stoisko ze zdrową żywnością, na którym prezentowane były np. produkty dla wegetarian i diabetyków. Uczestniczki niedzielnych obchodów Dnia Kobiet mogły też skosztować produktów spożywczych firm działających na lokalnym rynku. O godzinie 15.00 rozpoczął się darmowy seans kinowy – panie mogły zrelaksować się, oglądając polską komedię „Narzeczony na niby”. (es)Galeria zdjęć

Komentarze