Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

KOLARZE TRACĄ IMPET

MyszPress | 2012-02-10 10:50

Minęły 4 tygodnie głosowania, jesteśmy dokładnie na półmetku plebiscytu Sportowiec Roku 2011 Gazety Myszkowskiej i Kuriera Zawierciańskiego. Finał imprezy 6 marca o godz. 18.00 gdzie podczas uroczystego bankietu w Hotelu Zawiercie poznamy wyniki tegorocznej edycji plebiscytu.  Po 4 tygodniach głosowania widać nową prawidłowość: kolarze tracą, sporty walki zyskują. Czyżby po raz pierwszy w historii naszego plebiscytu kibice postanowili uhonorować tytułem zawodników z niekoniecznie najbardziej popularnych dyscyplin sportu?

To już dziewiąta w Myszkowie i trzecia w powiecie zawierciańskim edycja plebiscytu w którym kibice wybierają najpopularniejszego sportowca ubiegłego roku. Impreza w świecie sportowym obu powiatów stała się jedną z najważniejszych w rocznym kalendarzu. Dzięki wsparciu sponsorów promujemy lokalne talenty sportowe, wspieramy ich karierę. Zwycięzca plebiscytu otrzyma nagrodę rzeczową wartości min. 4 tysięcy złotych. Jak co roku, podczas Gali Sportu na naszych gości czeka wiele atrakcji i dodatkowych nagród. Obiecujemy, że niespodzianek w tym roku nie zabraknie. Jestem wręcz pewny, że będzie ich o wiele więcej, choć i ubiegły rok nasi goście ocenili bardzo wysoko.

Gala sportu dzięki sponsorom


Sponsorem głównym plebiscytu jest SK Bank czyli Spółdzielczy Bank  Rzemiosła i Rolnictwa. Sponsorem tytularnym Sportowca Roku jest IDeaAuto Częstochowa, dealer samochodów SUBARU.  Do grona sponsorów plebiscytu w tym tygodniu dołączyła firma VIG sp. z o.o.  Pozostali sponsorzy: Agencja Reklamowa GRAFIKA z Zawiercia, Helen Doron- szkoła językowa z Zawiercia, KOWALCZYK Ubojnia Zwierząt Rzeźnych z Bargieł, Desire24.COM. Upominki dla wszystkich nominowanych sportowców funduje firma Maspex, właściciel m. in. marek Tiger i DecoMoreno, Plussssz UP.

6 marca w Hotelu Zawiercie odbędzie się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w Plebiscycie Sportowiec Roku 2011. Bankiet będzie jednocześnie recitalem promującym płytę grupy jazzowej PKS Trio, tworzonej przez lokalnych muzyków. Specjalne, wartościowe upominki w postaci zabiegów kosmetycznych i kosmetyków, do rozlosowania wśród gości gali przygotowały marki YASUMI i Etre Belle. Dostawcą nagród głównych dla zwycięzców plebiscytu jest firma CONTEST, której salony AGD RTV należą do największych  w branży w Myszkowie i Zawierciu.

Jak głosować:

Szczegółowy regulamin plebiscytu znajduje się na www.gazetamyszkowska.pl i www.kurierzawiercianski.pl. Oddać głos można na swojego faworyta głosując dowolną ilość razy wysyłając na nr 7268 SMS o treści: GM.numer sportowca z tabeli lub KZ.numer sportowca z tabeli. Czyli np.: chcąc oddać głos na sportowca z pierwszą pozycją w tabeli wpisujemy: GM.01 lub KZ.01. Koszt sms-a: 2 zł +VAT. Można też oddać głos poprzez zaznaczenie wybranego kandydata w tabeli, która jest jednocześnie kuponem konkursowym. Kupon można wysłać lub  przynieść do redakcji.

W każdy piątek, kiedy na rynku pojawiają się w sprzedaży Gazeta Myszkowska i Kurier Zawierciański, wewnątrz numeru znajdzie się ukryta informacja, o której godzinie oddanie głosu daje szansę wygrania nagrody pieniężnej w wysokości 200 zł lub nagrody rzeczowej o wartości min. 200 zł. Za ostatni tydzień nagroda nie została przyznana, ponieważ żaden sms nie zmieścił się w wymaganym limicie czasu.


RedakcjaGaleria zdjęć

Komentarze