Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

KONCERT CHARYTATYWNY

(ek) | 2017-10-05 13:45

Fundacja „Kropla Szczęścia”, choć powstała w styczniu pomogła już kilku mieszkańcom naszego powiatu. Jednym z pierwszych był 10-letni Pawełek Fiutek z Żarek, u którego konieczna była operacja guza mózgu. Fundacja pomogła także myszkowiance 37-letniej Urszuli Nowakowskiej, która potrzebuje pieniędzy na nowoczesną immunoterapię. W pomoc włącza się również fundacja PoMocna "W stronę marzeń".

Celem Fundacji „Kropla szczęścia” jest działalność charytatywna i dobroczynna, w szczególności pomoc osobom dotkniętym uciążliwymi chorobami lub inwalidztwem, wypadkami losowymi oraz osobom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej.

JAK POMÓC ?

Kropelka do kropelki

- Nawet drobna kwota, którą otrzymujemy regularnie, pomaga nam budować

budżet i zapewnia stałość opieki naszym podopiecznym – mówi. Anna Stawińska-Wójcik z Fundacji „Kropla Szczęścia.

Wpłata jednorazowa

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć podopiecznych fundacji jednorazową wpłatą, która zostanie przeznaczona na cele statutowe można to zrobić przelewem na nr konta: 94 1050 1142 1000 0090 3120 2915, ING Bank Śląski S.A.

Zakupy on-line

Fundację można wspierać także kupując przez stronę internetową FaniMani.pl, na której znajdziemy ponad 800 sklepów internetowych do wyboru.

Fundacja posiada stronę internetową pod adresem www.kroplaszcześcia.pl, na której na bieżąco można śledzić aktualne akcje i wydarzenia. (ek)Galeria zdjęć

Komentarze