Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

KONKURS FUNDACJI ORLEN W ZAWIERCIU

Edyta | 2018-09-20 16:31

- Celem ogólnopolskiego konkursu grantowego „Moje miejsce na Ziemi” jest wsparcie mieszkańców w działaniach na rzecz ich najbliższej społeczności. (...) Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” przyzna w sumie aż 400 grantów na łączną kwotę 2 000 000 złotych. Najlepsze projekty wybierze specjalna komisja konkursowa. Środki finansowe otrzymają organizacje, które najlepiej uzasadnią potrzebę realizacji projektu i zaproponują atrakcyjne, innowacyjne działania na rzecz swojej społeczności - wyjaśniają przedstawiciele Fundacji. Swoje wnioski w konkursie mogą składać np. fundacje, stowarzyszenia, szkoły, domy kultury, świetlice czy jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Można będzie otrzymać dofinansowanie w wysokości od 3 do 15 tysięcy złotych.

Projekty, które zostaną wybrane przez komisję i otrzymają dofinansowanie, poznamy 8 października. Ci, którzy mają pomysł na ciekawe działania w swojej małej Ojczyźnie mają czas do 30 września, aby złożyć wniosek. Można to zrobić przy pomocy generatora wniosków dostępnego na stronie internetowej www.orlendarserca.pl.

Już jutro - tj. w piątek 21 września - na stacji paliw Orlen przy ul. Wojska Polskiego 48 w Zawierciu będzie można skonsultować swój pomysł na projekt konkursowy. Nie zabraknie atrakcji dla mieszkańców - foteli masujących, czy też polskich jabłek. - Z kolei, na najmłodszych czekać będą ciekawe zabawy z animatorkami i mnóstwo prezentów - zachęcają przedstawiciele fundacji "Orlen - Dar Serca". (es)Galeria zdjęć

Komentarze