Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

KONKURS PLASTYCZNY O BEZPIECZEŃSTWIE POWOLI DOBIEGA KOŃCA

Edyta | 2018-02-22 14:22

Przypominamy o trwającym konkursie plastycznym dla najmłodszych. Wojewoda Śląski razem z Komendantem Wojewódzkim Policji w Katowicach, Śląskim Kuratorem Oświaty oraz Śląskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym zorganizowali konkurs plastyczny pn. „Sznupek radzi, jak zimą bezpiecznie się bawić”. Konkurs, nawiązujący do akcji „Bezpieczne ferie 2018”, skierowany jest do uczniów klas I-VI szkół podstawowych.

 

Celem konkursu jest podniesienie świadomości dzieci oraz młodzieży w obszarze bezpiecznych zachowań w czasie zimowego wypoczynku, propagowanie zasad bezpiecznego korzystania ze stoków narciarskich, formowanie umiejętności oceny i odpowiedniego wyboru miejsc bezpiecznych do zabaw, a ponadto rozwijanie kreatywności i umiejętności okazywania myśli w kompozycjach plastycznych.

 

Szczegółowe informacje o konkursie oraz jego regulamin można odnaleźć na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach (pod adresem http://slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/222325,Oglaszamy-konkurs-Sznupek-radzi-jak-zima-bezpiecznie-sie-bawic.html).

 

Prace należy przesyłać do 27 lutego na adres: Wydział Prewencji, Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, ul. Lompy 19, 40-038 Katowice. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 16 marca br. (es) Foto: slaska.policja.gov.plGaleria zdjęć

Komentarze