Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

LEON SKRADZIONY Z PORĘBSKIEGO AUTOKOMISU

Tomasz Urbański | 2018-04-19 12:20

(Poręba, Zawiercie) Policjanci poszukują złodzieja, którego łupem padła czarny Seat Leon. W okresie Wielkanocy samochód „zniknął” z jednego z autokomisów w Porębie. Funkcjonariusze apelują do mieszkańców o przekazywanie informacji, które mogą ułatwić ustalenie tożsamości złodzieja. Cenne mogą być również doniesienia o miejscu ukrycia Seata.

 

Z autokomisu mieszczącego się w Porębie przy ul. Armii Krajowej skradziony został czarny Seat Leon. Kradzież miała miejsce pomiędzy 31 marca a 2 kwietnia. Jak przekazują funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, Seat Leon z 2005 roku o przebiegu 225 tys. km to czarny samochód z metalicznym lakierem, bez widocznych zagnieceń i zarysowań. Skradziony Seat w wersji Top Sport wyposażony jest w 130-konny silnik 1,9 TDI. Seat Leon miał francuskie tablice rejestracyjne.

 

Jeśli ktokolwiek posiada informacje, mogące pomóc w ustaleniu tożsamości złodzieja lub też zauważył opisywany samochód, proszony jest o kontakt z policjantami. Wszelkie doniesienia można przekazywać funkcjonariuszom pod numerami: 67-38-255 lub 67-38-280. Informacje można nadsyłać również drogą elektroniczną na adres kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub wykorzystując formularz „Powiadom nas” zamieszczony na stronie internetowej zawierciańskiej komendy. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze