Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

MAŻORETKI Z FANTAZJI ZDOBYŁY 6 MEDALI NA MISTRZOSTWACH POLSKI!

Tomasz Urbański | 2018-06-26 12:20

(Ogrodzieniec, Kędzierzyn-Koźle) Ogrodzieniecki Zespół Mażoretek Fantazja podczas XX Mistrzostw Polski Mażoretek w Kędzierzynie-Koźlu wywalczył 6 medali. Dziewczęta z Ogrodzieńca podczas dwudniowych zawodów walczyły o medale wśród ponad 60 innych zespołów z całego kraju.

 

Tegoroczne mistrzostwa odbyły się w dniach 18-20 maja w Kędzierzynie-Koźlu. Ponad 60 zespołów z całej Polski uczestniczyło w tych prestiżowych zawodach, wśród nich nie zabrakło oczywiście Zespołu Mażoretek Fantazja z Ogrodzieńca. Dziewczęta zaprezentowały nowe stroje i choreografie, a na scenie wystąpiły kadetki, juniorki oraz seniorki. Mażoretkom z Fantazji udało się wywalczyć aż 6 medali.

 

Tytuł I vice mistrza Polski w kategorii duo/trio 2xbaton seniorki otrzymały Klaudia Jeziak i Aleksandra Brzozowska; tytuł II vice mistrza Polski w kategorii duo/trio baton seniorki trafił do Oliwii Miśty, Klaudii Jeziak i Aleksandry Brzozowskiej; tytuł II vice mistrza Polski w kategorii solo 2xbaton seniorki otrzymała Kinga Machelska.

 

Ponadto Zespół Mażoretek Fantazja został nagrodzony tytułem II vice mistrza Polski w kategorii mini mix seniorki, II vice mistrza Polski w kategorii miniformacja 2xbaton seniorki oraz II vice mistrza Polski w kategorii mix seniorki.
 

- To był bardzo emocjonujący weekend dla naszego Zespołu i walka do samego końca. Efekt całorocznej i ciężkiej pracy to sześć krążków, uznanie publiczności, innych trenerów i przede wszystkim sędziów. Gratulujemy sukcesów, dziękujemy za te wszystkie emocje, które nam dostarczacie i prosimy o więcej! – przekazuje na swojej stronie internetowej Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ogrodzieńcu. (es) Foto: MGOK Ogrodzieniec



Galeria zdjęć

Komentarze