Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

MIĘDZY MYSZKOWEM A ZAWIERCIEM BĘDZIE WPROWADZONY RUCH WAHADŁOWY

Edyta | 2019-09-27 12:06

(Myszków, Zawiercie) W dzisiejszym wydaniu Gazety Myszkowskiej i Kuriera Zawierciańskiego opublikowaliśmy artykuł, w którym uprzedzamy o zbliżającym się remoncie drogi wojewódzkiej pomiędzy Myszkowem i Zawierciem. W publikacji zawarliśmy informację, którą przekazał nam wykonawca prac drogowych - że od najbliższego poniedziałku aż do 20 grudnia odcinek między Mrzygłodem a rondem przy Villa Verde zostanie całkowicie zamknięty. Dzisiaj otrzymaliśmy nową informację związaną z inwestycją, która na pewno ucieszy wielu kierowców - droga nie zostanie jednak całkowicie zamknięta, wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

Jak możecie Państwo przeczytać w dzisiejszym wydaniu obu tygodników, w najbliższy poniedziałek (30.09) miała zostać zamknięta droga wojewódzka nr 791 między Myszkowem a Zawierciem (2,5-kilometrowy odcinek ul. Zawierckiej pomiędzy Mrzygłodem a rondem przy Villa Verde). Objazd wytyczono przez Porębę, a droga miała być zamknięta aż do 20 grudnia.

Dzisiaj (piatek, 27 września) firma DROG-BUD zajmująca się przebudową drogi wojewódzkiej między Myszkowem a Zawierciem przekazała, że zmienił się dzień wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu na DW 791. Jak się okazuje, na drodze będzie wprowadzony ruch wahadłowy – nie będzie ona całkowicie zamknięta, tak jak to wynikało z pierwszej przesłanej informacji. Oprócz tego tymczasowa organizacja ruchu zacznie obowiązywać nie w najbliższy poniedziałek (30 września), ale w środę, 2 października. To na pewno świetna wiadomość dla wszystkich kierowców - zarówno tych jeżdżących z Myszkowa do Zawiercia codziennie, jak i tych, kórzy pokonują tę trasę sporadycznie. Zamknięcie wspomnianego odcinka byłoby bardzo kłopotliwe i mogłoby powodować korki na objazdach. (es)Galeria zdjęć

Komentarze