Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

MIESZKAŃCY PIŁSUDSKIEGO MAJĄ NOWEGO DZIELNICOWEGO

Tomasz Urbański | 2017-12-09 12:20

(Zawiercie) Na początku listopada nastąpiła zmiana dzielnicowego w Zawierciu w rejonie osiedla Piłsudskiego. Starszego aspiranta Tomasza Piwowara zastąpił na tym stanowisku starszy sierżant Krzysztof Pisara. Dotychczasowe numery telefonów do dzielnicowego nie uległy zmianie.

 

St. asp. Tomasz Piwowar został przeniesiony do innej jednostki, dlatego funkcję dzielnicowego rejonu nr 3 w Zawierciu od listopada pełni st. sierż. Krzysztof Pisara. Służy on w Policji od 2012 roku.

 

- Po ukończeniu kursu podstawowego w Szkole Policji w Katowicach został skierowany do Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Przez 5 lat patrolował ulice, obsługiwał zgłoszone interwencje, zatrzymywał sprawców przestępstw i wykroczeń. W tym czasie dobrze poznał zagrożenia z jakimi najczęściej spotykają się mieszkańcy Zawiercia – przekazują funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

 

Rejon nr 3 obejmuje m.in. osiedle Piłsudskiego, Szymańskiego i Niedziałkowskiego. Mieszkańcy mogą kontaktować się ze swoim dzielnicowym st. sierż. Krzysztofem Pisarą, dzwoniąc pod numer 32 67 38 367 lub 696 444 392. Wiadomości elektroniczne można kierować na adres dzielnicowy.zawiercie.3@zawiercie.ka.policja.gov.pl. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze