Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE W CEMENTOWNI

Tomasz | 2019-12-24 08:20

(Cementownia, gm. Ogrodzieniec) W tym roku spotkanie mikołajkowe dla dzieci odbyło się w hali sportowej w Cementowni. Była piękna choinka, moc prezentów, świątecznie przystrojona sala i wyjątkowa atmosfera. Oprócz spotkania ze Świętym Mikołajem przygotowano dla dzieci wiele innych atrakcji – przedstawienie teatralne, warsztaty plastyczne i zabawy.


 

W piątek, 6 grudnia dzieci z gminy Ogrodzieniec spotkały się ze Świętym Mikołajem. Przed spotkaniem z wyjątkowym i długo wyczekiwanym gościem, artyści z krakowskiego Studia Teatralnego Krak-Art zagrali dla dzieci spektakl pt. „Świąteczna gorączka Olafa”.


 

Następnie do sali wszedł najważniejszy gość dnia. Święty Mikołaj z workiem prezentów powitał wszystkie dzieci i zasiadł obok pięknej choinki. Dzieciaczki podchodziły, by otrzymać zasłużone podarunki. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć ze Świętym Mikołajem.


 

Zorganizowano również warsztaty plastyczne, zabawy na dmuchańcach oraz interaktywnych matach. Wyjątkowy dzień pełen był wrażeń i radości. (es) Foto: UMiG OgrodzieniecGaleria zdjęć

Komentarze