Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

MIŁOŚNIKÓW PETARD ZAATAKOWAŁ Z SIEKIERĄ

Tomasz Urbański | 2019-01-17 12:20

(Łazy) Dwudziestolatkowie bawiący się w Łazach chyba nie takiego początku nowego roku się spodziewali. Gdy podczas zabawy sylwestrowej witali 2019 rok zaatakował ich mężczyzna z siekierą. Nietrzeźwemu napastnikowi grożą 2 lata więzienia.


 

Na jednej z ulic w Łazach 32-letni mężczyzna zaatakował dwudziestolatków odpalających petardy. Do zdarzenia doszło kilka minut po północy. Podczas hucznego witania nowego roku z sąsiedniego domu wyszedł 32-latek, który uderzył 20-letnią dziewczynę oraz jej 21-letniego kolegę i groził innym uczestnikom sylwestrowej zabawy, wymachując siekierą. Osoby, które padły ofiarą ataku mężczyzny doznały na szczęście tylko ogólnych stłuczeń. Na miejsce wezwani zostali mundurowi. Zatrzymali 32-latka, który trafił do policyjnego aresztu.


 

- Przeprowadzone wcześniej badanie wykazało w jego organizmie ponad 1,2 promila alkoholu. Następnego dnia usłyszał zarzuty spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu oraz kierowania gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych – informują funkcjonariusze na stronie zawierciańskiej komendy. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze