Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

MŁODY ZAWIERCIANIN PODEJRZANY O ROZPROWADZANIE DOPALACZY

Tomasz Urbański | 2019-02-23 12:20

(Zawiercie) Funkcjonariusze zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o handel dopalaczami. 23-latek trafił do aresztu po tym, gdy policjanci znaleźli w jego mieszkaniu biały proszek – prawdopodobnie niedozwoloną substancję.


 

We wtorkowy wieczór, 5 lutego, w ręce zawierciańskich kryminalnych „wpadł” 23-latek z Zawiercia. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli biały proszek – prawdopodobnie tzw. dopalacz – który został przekazany do policyjnego laboratorium kryminalistycznego.


 

- Młody mieszkaniec Zawiercia trafił do policyjnego aresztu. Śledczy ustalili, że udostępniał on środki odurzające innym osobom – poinformowali policjanci na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. O dalszym losie zatrzymanego miał zdecydować prokurator po przesłuchaniu 23-latka.


 

- Ponownie ostrzegamy przed zażywaniem substancji odurzających. Nigdy nie możemy być pewni co w swoim składzie zawiera dana porcja dopalacza oraz jaka będzie reakcja naszego organizmu po jego zażyciu. Stanowi to ogromne niebezpieczeństwo dla naszego życia i zdrowia. Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających, w tym dopalaczy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za handel takimi substancjami można trafić do więzienia nawet na 10 lat – przekazują zawierciańscy policjanci. (es), foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze