Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

MOŻE WIESZ GDZIE SIĘ UKRYWA?

Tomasz Urbański | 2018-09-14 12:20

(Myszków) Policjanci proszą o pomoc w ujęciu 45-letniego Michała Noremberga, który od dłuższego czasu ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna jest poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Myszkowie, za popełnione wcześniej oszustwa. Mundurowi gwarantują anonimowość osobom, które mogą przekazać informacje o ukrywającym się 45-latku.


 

Michał Noremberg jest poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Myszkowie. - Mężczyzna od kilku lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej poza granicami naszego kraju. Ostatnio był zameldowany w Tęgoborzu w gminie Szczekociny. Jest poszukiwany za popełnione wcześniej oszustwa z art. 286§1 KK („Kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8” – przyp. red.) – informują policjanci.


 

Rysopis poszukiwanego: wzrost: około 173 centymetry, waga: 70-89 kilogramów, sylwetka: średnia, włosy: proste, rude lub farbowane na jasno, oczy: jasne, twarz: owalna. - Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z najbliższą jednostką policji, telefon 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną za pomocą formularza „Powiadom nas”, dostępnego na stronach internetowych poszczególnych jednostek – apelują mundurowi, którzy wszystkim osobom przekazującym informacje gwarantują anonimowość. (rb)Galeria zdjęć

Komentarze