Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

MUNDUROWI ZATRZYMALI KILKU MĘŻCZYZN UKRYWAJĄCYCH SIĘ PRZED WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI

Tomasz Urbański | 2019-02-22 12:20

(powiat zawierciański) Kilku poszukiwanych „odnalazło się” podczas piątkowych działań zawierciańskich policjantów. Kryminalni zatrzymali sześciu mężczyzn w wieku od 25 do 58 lat, z których większość miała być doprowadzona do zakładów karnych. Oprócz nich mundurowi zatrzymali nastolatka, który miał przy sobie środki odurzające.


 

W piątek, 8 lutego policjanci wszystkich pionów prowadzili akcję, podczas której ich uwaga skupiała się przede wszystkim na osobach, które od dłuższego czasu są poszukiwane.


 

Funkcjonariusze zatrzymali sześciu poszukiwanych mężczyzn w wieku od 25 do 58 lat. - Pięciu z nich było poszukiwanych na nakazy sądowe doprowadzenia do zakładów karnych. Jednej osoby szukano na podstawie zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu – informuje zawierciańska jednostka.


 

W czasie działań pn. „Poszukiwany” mundurowi zatrzymali też 18-latka z Zawiercia, który miał przy sobie środki odurzające. Młodemu mężczyźnie może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze