Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

NAJWIĘKSZE CYRKOWE SHOW W ZAWIERCIU!

MyszPress | 2012-09-07 09:23

(Zawiercie) 10 września (poniedziałek) o godz. 17.30 przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu wystąpi największy i najbardziej znany w Polsce cyrk - Cyrk Zalewski. Z tej okazji Redakcja Kuriera Zawierciańskiego przygotowała dla swoich czytelników zaproszenia na to wyjątkowe i niezapomniane przedstawienie. 8 osób, które jako pierwsze zadzwonią do redakcji 7 września o godz. 10.00 i powiedzą hasło „cyrk“, otrzyma zaproszenie upoważniające 1 osobę dorosłą i dziecko (do 10 lat) do bezpłatnego wstępu do cyrku.

 

Cyrk Zalewski to największy i najbardziej znany cyrk w Polsce. Cyrkowe korzenie rodziny sięgają niemal 200 lat wstecz  (8 pokoleń). We współpracy z Cyrkiem Zalewski powstał emitowany na antenie Polsatu program „Gwiezdny Cyrk“ z udziałem artystów cyrku i polskich celebrytów. Zalewscy są jednocześnie pomysłodawcami i organizatorami największej imprezy cyrkowej w Polsce – Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej. Ogromny rozmach organizacyjny, najwyższy poziom artystyczny, profesjonalna oprawa i najlepsi artyści, od wielu lat są wizytówką Zalewskich. W tym roku przypada 20 – lecie istnienia Cyrku Zalewski. Dla swoich widzów i wielbicieli przygotowali atrakcje, jakich Polska dotąd nie widziała. Z okazji 20-lecia cyrku Kamil Zalewski (Książę Cyrkowców) wraz ze swoim zespołem przygotował WIELKIE SHOW ILUZJI. Elementy ryzyka zapewni El Diablo, linoskoczek balansujący bez zabezpieczenia nad... klatką z lwami. Po raz pierwszy w Polsce wystąpią także artyści z Ekwadoru i Kolumbii – duet DIORO, którzy swoim kołem śmierci sprawią, że widzowie na parę chwil wstrzymają oddech. W programie wystąpi także wspaniała Inka Kalachevska (trapez), uczestniczka półfinałów „Mam Talent” , a także clown Puccino, żonglujący nogami Jan Navratill, a także lwy, konie, wielbłądy, kozy, a nawet jeżozwierze! W tym roku w zabawę na arenie mogą włączyć się także widzowie. Dla chętnych i odważnych konkurs jazdy na koniu.

 

- Serdecznie zapraszamy do oglądania naszych przedstawień w całej Polsce. Mogę zapewnić, że nie będziecie państwo zawiedzeni, a sztuka cyrkowa w naszym wykonaniu, dostarczy państwu i waszym dzieciom wspaniałych wrażeń – mówi Ewa Zalewska, właścicielka Cyrku Zalewski i była artystka-akrobatka.

 

Więcej informacji na temat Cyrku Zalewski na www.facebook.com/pages/Cyrk-Zalewski/294711123923983. (JB)Galeria zdjęć

Komentarze