Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

NARKOTEST GO WYDAŁ

Tomasz Urbański | 2019-05-21 12:20

(Zawiercie) Krótko po północy w środę 15 maja w ręce zawierciańskich stróżów prawa wpadł młody mężczyzna z Włodowic. Przeprowadzone na miejscu badania wskazały, że siedzący za kierownicą Skody chłopak jest pod wpływem narkotyków. Grozi mu pożegnanie z prawem jazdy i 2 lata za kratkami.


 

Na ul. Reymonta w Zawierciu policjanci zatrzymali do kontroli 22-letniego kierowcę Skody. Alkomat nie wykazał, by młody mężczyzna był nietrzeźwy. Mieszkaniec Włodowic wypadł niestety dużo gorzej na narkoteście. Wykonany przez funkcjonariuszy pomiar wskazał, że kierowca jest po narkotykach.


 

22-latek został zabrany do szpitala, gdzie pobrano próbkę jego krwi do dalszych badań. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy młodego kierowcy. - Przypominamy, że jednym z głównych zadań policjantów ruchu drogowego w bieżącym roku jest wyeliminowanie z zawierciańskich dróg nieodpowiedzialnych kierowców, którzy siadają za kierownicę po spożyciu alkoholu lub po zażyciu środków odurzających – informują mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. (es) Foto: KPP w ZawierciuGaleria zdjęć

Komentarze