Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

NIECODZIENNI GOŚCIE NA KOMISARIACIE

Tomasz Urbański | 2019-04-12 12:20

(Koziegłowy) Komisariat policji w Koziegłowach odwiedzili niespodziewani goście - przedszkolaki. W trakcie spotkanie dzieciaki, pod okiem dzielnicowego asp. Piotra Szczęsnego, miały niezwykłą okazję by przyjrzeć się z bliska pracy policjantów. Największe emocje wśród maluchów wzbudził pokaz policyjnego sprzętu i radiowozu.


 

Przedszkolaki z Koziegłów, by móc z bliska przyjrzeć się codziennej pracy policjantów, odwiedzili koziegłowskich mundurowych. Dzielnicowy asp. Piotr Szczęsny z ogromną radością przyjął małych gości, a podczas zwiedzania komisariatu zapewnił przedszkolakom wiele atrakcji. Maluchy miały okazje obejrzeć oraz przymierzyć sprzęt wykorzystywany w codziennej pracy przez mundurowych, ale co niezwykle istotne przypomniały sobie również najważniejsze zasady związane z bezpiecznym poruszaniem się po drogach.


 

- Najwięcej emocji wzbudził jednak pokaz policyjnego sprzętu i radiowozu - przekazuje rzecznik prasowy KPP w Myszkowie asp. sztab. Barbara Poznańska. - Po odwiedzinach wszystkie dzieciaki deklarowały chęć zostania policjantem. Na koniec spotkania przedszkolaki otrzymały od dzielnicowego odblaskowe opaski.


 

Odwiedziny najmłodszych na komisariacie w Koziegłowach były zatem nie tylko świetną okazją by podpatrzeć jak wygląda codzienna praca policjantów, ale również doskonałym pretekstem do przypomnienia dzieciom podstawowych zasad związanych z bezpieczeństwem na drodze. (AB) Foto: KPP w MyszkowieGaleria zdjęć

Komentarze