Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

NOWY DZIELNICOWY W CENTRUM

Tomasz | 2019-09-20 08:20

(Zawiercie) Od września dzielnicowym rejonu nr 7 został starszy sierżant Damian Opydo. W Policji służy od 11 lat. W tym czasie pracował w Częstochowie, Katowicach i Szczekocinach, a w ubiegłym roku został przeniesiony do Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. St. sierż. Damian Opydo przejął obowiązki dzielnicowego, które dotychczas pełnił mł. asp. Marcin Frączyk.


 

Od 1 września dzielnicowym rejonu służbowego nr 7 w Zawierciu jest st. sierż. Damian Opydo. W skład rejonu nr 7 wchodzą między innymi osiedle Centrum I, Centrum II, ulica Paderewskiego od numeru 2 do ulicy Cmentarnej. Wcześniej dzielnicowym był tutaj mł. asp. Marcin Frączyk, który – jak informuje zawierciańska komenda – został przeniesiony do wykonywania innych zadań.


 

- Starszy sierżant Damian Opydo służbę w Policji rozpoczął 2008 roku. Po ukończeniu kursu podstawowego został skierowany do oddziałów prewencji w Częstochowie a następnie do Katowic. W 2015 roku złożył raport o przeniesienie do Komisariatu Policji w Szczekocinach, gdzie pełnił służbę patrolowo-interwencyjną. W 2018 roku został przeniesiony do Wydziału Prewencji KPP w Zawierciu – informuje Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu.


 

St. sierż Damian Opydo zachęca mieszkańców do współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Aby skontaktować się z dzielnicowym, można zadzwonić pod numer (32) 673-83-67 lub 696-444-391. Aktualny jest też dotychczasowy adres poczty e-mail - dzielnicowy.zawiercie.7@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Wszystkie dane kontaktowe do dzielnicowych można odszukać przy pomocy aplikacji mobilnej „Moja Komenda”. Należy wpisać adres, a aplikacja wskaże nam, który policjant pełni funkcje dzielnicowego na danym obszarze.


 

O zagrożeniach można powiadamiać też anonimowo za pośrednictwem formularza „Powiadom nas”, który znajduje się na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu lub za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze