Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

NOWY HYUNDAI DLA MUNDUROWYCH Z PORĘBY

Tomasz Urbański | 2019-03-06 12:20

(Poręba) Przed tygodniem policjanci otrzymali nowy radiowóz, którego zakup finansowo wsparła gmina. Kluczyki do Hyundaia I20 przekazał mundurowym burmistrz Ryszard Spyra. Komendant Powiatowy Policji w Zawierciu insp. Jacek Kurdybelski podziękował włodarzowi Poręby za wsparcie oraz za współpracę pomiędzy policją a samorządem.


 

W piątek, 22 lutego w Porębie odbyło się uroczyste przekazanie nowego samochodu dla tutejszych mundurowych. Policjanci z Posterunku Policji w Porębie mogą już korzystać z oznakowanego Hyundaia I20. Zakup nowego radiowozu został w połowie sfinansowany przez samorząd.


 

- Radiowóz jest wyposażony w sygnalizację świetlno-dźwiękową oraz nowoczesne środki łączności. Komendant Powiatowy Policji w Zawierciu insp. Jacek Kurdybelski podziękował za wsparcie finansowe, umożliwiające doposażenie naszej jednostki w kolejny nowoczesny pojazd. Komendant podkreślił też, że współpraca pomiędzy samorządem Poręby a Policją jest wzorowa, co w znaczący sposób wpływa na poprawę poziomu bezpieczeństwa i komfort życia mieszkańców miasta – przekazują funkcjonariusze. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze