Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

OSTATNI TYDZIEŃ GŁOSOWANIA!

MyszPress | 2012-02-24 10:30

Plebiscyt Sportowiec Roku 2011 Gazety Myszkowskiej i Kuriera Zawierciańskiego zbliża się do finału. Nigdy przed ogłoszeniem wyników końcowych, co odbędzie się 6 marca w Hotelu Zawiercie, nie podawaliśmy kolejności w czołówce, ale po raz pierwszy w  tym tygodniu zmienił się lider plebiscytu. Nad kolejnym sportowcem jego przewaga wynosi jednak tylko 42 głosy. Co więcej, w całej pierwszej piątce różnica pomiędzy poszczególnymi sportowcami wynosi od kilku do kilkudziesięciu głosów. Kto zdobędzie tytuł Sportowca Roku 2011 obu powiatów: zawierciańskiego i myszkowskiego z pewnością rozstrzygnie się w ostatnich dniach, jeżeli nie godzinach. Zamknięcie glosowania to 6.03. godzina 10.00. Do tej godziny będzie można przysyłać sms-y i przynosić wycięte z tygodników Gazeta Myszkowska i Kurier Zawierciański kupony. Musimy mieć jeszcze czas na podliczenie głosów, a o 18.00 w Hotelu Zawiercie wszystko będzie jasne. Pierwsi wyniki plebiscytu poznają nominowani sportowcy, działacze klubowi, burmistrzowie i wójtowie, prezydenci i starości oraz inni zaproszeni goście.

Pierwsza piątka  (ilości oddanych głosów nie ujawniamy) to na 1,5 tygodnia przez finałem ciągle Patryk Kostecki (Olimpijczyk Szczekociny), Łukasz Typel (Orient), Monika Salomon (Błękitni Koziegłowy), Maciej Szafrański (Taekwon-do Myszków) i Konrad Musiał (MTS AS). Czyli czołówka to kolarze, sporty walki i siatkówka. W drugiej piątce znaleźli się: Bartosz Pilis (Błękitni), Kamil Ziaja (Piliczanka), Paweł Cupiał (Zieloni Żarki), Paweł Janoszka (Ju-jitsu), Patrycja Wrzosowska (Błękitni). W drugiej piątce widoczna jest więc obecność piłkarzy.

To już 9 w Myszkowie i trzecia w powiecie zawierciańskim edycja plebiscytu, w którym kibice wybierają najpopularniejszego sportowca ubiegłego roku. Impreza w świecie sportowym obu powiatów stała się jedną z najważniejszych w rocznym kalendarzu. Dzięki wsparciu sponsorów promujemy lokalne talenty sportowe, wspieramy ich karierę. Zwycięzca plebiscytu otrzyma nagrodę rzeczową wartości min. 4 tysięcy złotych. Premiowane nagrodami rzeczowymi będą też jak zwykle miejsca II i III.

Nagroda tygodnia

Nagroda wartości 200 zł trafi w tym tygodniu do pani Marii Zawiślak z Myszkowa. SMS mieszkanki ul. Sucharskiego został zarejestrowany najbliżej godziny 15:55, dokładnie o 15:55:01. W najbliższy piątek ostatnia szansa na zdobycie nagrody tygodnia!

Gala sportu dzięki sponsorom

Sponsorem głównym plebiscytu jest SK Bank czyli Spółdzielczy Bank  Rzemiosła i Rolnictwa. SK Bank w styczniu br. otworzył oddział w Myszkowie, a w maju planowane jest otwarcie oddziału w Zawierciu. Sponsorem tytularnym w plebiscycie Sportowca Roku jest IDeaAuto Częstochowa, dealer samochodów SUBARU.

6 marca w Hotelu Zawiercie odbędzie się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w Plebiscycie Sportowiec Roku 2011. Bankiet będzie jednocześnie recitalem promującym płytę grupy jazzowej PKS Trio, tworzonej przez lokalnych muzyków. Specjalne wartościowe upominki w postaci zabiegów kosmetycznych i kosmetyków, do rozlosowania wśród gości gali przygotowały marki YASUMI i Etre Belle. Dla wszystkich nominowanych sportowców upominki w postaci tygodniowych karnetów obiadowych przygotowała Sala Bankietowa VENUS. Dostawcą nagród głównych dla zwycięzców plebiscytu jest firma CONTEST, której salony AGD RTV należą do największych  w branży w Myszkowie i Zawierciu.

Jak głosować:

Szczegółowy regulamin plebiscytu znajduje się na WWW.gazetamyszkowska.pl i WWW.kurierzawiercianski.pl. Oddać głos można na swojego faworyta, głosując dowolną ilość razy, wysyłając na nr 7268 SMS o treści: GM.numer sportowca z tabeli lub KZ.numer sportowca z tabeli. Czyli chcąc oddać głos na sportowca z pierwszą pozycją w tabeli wpisujemy: GM.01 lub KZ.01. Koszt sms-a: 2 zł +VAT. Można też oddać głos, poprzez zaznaczenie naszego kandydata w tabeli, która jest jednocześnie kuponem konkursowym. Kupon można wysłać lub  przynieść do redakcji.

W każdy piątek, kiedy na rynku pojawiają się w sprzedaży Gazeta Myszkowska i Kurier Zawierciański wewnątrz numeru znajdzie się ukryta informacja, o której godzinie oddanie głosu daje szansę wygrania nagrody pieniężnej w wysokości 200 zł lub nagrody rzeczowej o wartości min. 200 zł.


RedakcjaGaleria zdjęć

Komentarze