Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

POLICJA SZUKA SKRADZIONEJ PRZYCZEPY KEMPINGOWEJ

Tomasz | 2020-01-17 08:20

(Kroczyce) Krótko przed Świętami Bożego Narodzenia w Kroczycach doszło do kradzieży. Z jednej z działek rekreacyjnych „zniknęła” przyczepa kempingowa. Policjanci ze Szczekocin poszukują sprawców kradzieży i zwracają się do mieszkańców z prośbą o przekazywanie wszystkich informacji, które ułatwiłyby odnalezienie przyczepy.


 

Skradziona przyczepa kempingowa to Hobby 720 Prestige. Znajdowała się na działce rekreacyjnej w Kroczycach i nie miała tablic rejestracyjnych. Do jej kradzieży doszło w okresie od 20 do 22 grudnia ub.r.


 

Sprawców kradzieży, jak również samej przyczepy poszukują policjanci ze Szczekocin. Proszą mieszkańców o przekazywanie wszelkich informacji, które mogłyby pomóc w ustaleniu sprawców oraz zlokalizowaniu przyczepy.


 

Można dzwonić pod numery telefonu 723-646-058, (34) 34-59-510 lub (32) 67-38-255. Informacje można przekazać również drogą elektroniczną, pisząc na adres szczekociny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub korzystając z formularza „Powiadom nas”, który znajdziemy na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.


 

- W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość! – zapewniają mundurowi. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze