Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM

Tomasz Urbański | 2018-07-13 12:20

(Zawiercie) Policjanci z Zawiercia poszukują 33-letniego Damiana Ibeka, za którym wystawiony został list gończy. - Poszukiwany mężczyzna ma ponad 180 cm wzrostu, niebieskie oczy i ciemne włosy. Na lewym ramieniu i prawej łydce ma tatuaż „biomechanika”. Trzeci tatuaż przedstawiający twarz posiada na klatce piersiowej – informują mundurowi z Zawiercia.

 

Poszukiwany od kilku lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej poza granicami naszego kraju, a Sąd Rejonowy w Zawierciu wystawił za nim list gończy. Mężczyzna jest poszukiwany za „uporczywe uchylanie się od wykonania ciążącego na sprawcy z mocy ustawy lub orzeczenia sądowego obowiązku opieki przez niełożenie na utrzymanie osoby najbliższej” (alimenty).

 

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas” dostępnego na stronie komendy. (mpp), foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze