Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

POTRĄCENIE PIESZEGO W DZIBICACH

Tomasz Urbański | 2018-10-30 12:20

(Dzibice, gmina Kroczyce) 16 października na drodze prowadzącej w kierunku Kroczyc doszło do bardzo poważnie wyglądającego wypadku. W Dzibicach na nieoświetlonym odcinku drogi został potrącony 46-letni mężczyzna.


 

- Ubrany na ciemno mężczyzna wszedł przed maskę nadjeżdżającego samochodu. Ciężko ranny trafił do szpitala. Ponownie apelujemy o ostrożność i przypominamy o obowiązku korzystania z elementów odblaskowych - napisali mundurowi na stronie zawierciańskiej komendy.


 

Policjanci zaznaczają, że uczestniczący w zdarzeniu kierowca Passata wezwał służby ratownicze i do czasu ich przyjazdu udzielał rannemu pierwszej pomocy.


 

- Według wstępnych ustaleń policjantów pieszy zatoczył się i wszedł przed jadący pojazd. Był ubrany na ciemno i nie posiadał żadnych elementów odblaskowych. Na miejscu policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli pojazd do ekspertyzy. Badanie wykazało, że kierujący osobówką nie spożywał wcześniej alkoholu. Trzeźwość pieszego zostanie ustalona na podstawie badania pobranej próbki krwi - relacjonują funkcjonariusze na stronie KPP w Zawierciu. (mpp), Foto: KPP w ZawierciuGaleria zdjęć

Komentarze