Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

PRZEDSZKOLAKI W PEŁNI KORZYSTAJĄ Z UROKÓW KARNAWAŁU

Tomasz Urbański | 2019-02-12 12:20

(Myszków) Kolorowo i radośnie – tak upłynął przedszkolakom z „szóstki” wyjątkowy dzień. Bal karnawałowy, który odbył się 25 stycznia to dla dzieci nie lada gratka. Niecodzienna atrakcja zapewniła najmłodszym wiele radości. Podczas tej corocznej imprezy na jednej sali spotkały się m.in. księżniczki i kowboje, pszczółki i żołnierze, czy też koty i policjanci.


 

W piątek, 25 stycznia w Szkole Podstawowej nr 6 w Myszkowie przedszkolaki bawiły się podczas balu karnawałowego. Dzieci bawiły się na sali gimnastycznej, która tego dnia była pięknie przystrojona kolorowymi serpentynami i balonami. Kilkulatki wcieliły się tego dnia w różnorodne role – były wśród nich wróżki, księżniczki, kowboje, policjanci, żołnierze, strażacy, motylki, pszczółki, nietoperze i kotki.


 

Dzieci tańczyły i bawiły się przy skocznej muzyce. O rozrywkę na odpowiednio wysokim poziomie zadbał również animator.


 

Po godzinach wspólnych szaleństw – zarówno solo, jak i w parach, kółkach oraz „wężykach” - przedszkolakom żal było opuszczać piękną salę, która tego dnia z gimnastycznej przeistoczyła się w balową. Do następnej zabawy karnawałowej kilkulatkom przyjdzie poczekać okrągły rok – w tym czasie będą mogły wspominać wyśmienitą zabawę, która już za nimi. (es)Galeria zdjęć

Komentarze