Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

PRZYŁAPANI NA KRADZIEŻY NAKRĘTEK

Tomasz Urbański | 2018-02-22 12:20

(Zawiercie) Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w ubiegłym tygodniu włamali się do jednego z zawierciańskich zakładów. Łupem złodziei padły aluminiowe nakrętki do butelek. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

 

W poniedziałek 5 lutego zawierciańscy policjanci w czasie patrolu zauważyli dwóch mężczyzn, którzy wychodzili z jednego z zakładów przy ul. Senatorskiej w Zawierciu. Na plecach nieśli oni dwa worki, a gdy zobaczyli policyjny radiowóz, zaczęli się chować. Ich zachowanie wzbudziło czujność mundurowych, którzy nie tracąc mężczyzn z pola widzenia ruszyli za nimi.

 

- Złodzieje zostali zatrzymani, a jak się okazało ich łupem padły aluminiowe nakrętki do butelek. W trakcie dalszych czynności ustalono, że sprawcy wybijając okno, włamali się do budynku zakładu i go splądrowali – relacjonują policjanci na zawiercie.slaska.policja.gov.pl. Zgodnie z art. 297 §1 kodeksu karnego za kradzież z włamaniem grozi kara więzienia od roku do 10 lat. (es) Foto: KPP w ZawierciuGaleria zdjęć

Komentarze