Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

SOBÓTKA Z MUZYKĄ W TLE

Tomek | 2017-06-15 12:20

(Myszków) Jak co roku Noc Sobótki na Podlasie (5 czerwca) przyciągnęła tłumy mieszkańców. Muzyczną część wieczoru rozpoczęła kapela To i Owo z Myszkowa, a później do tańca przygrywał zespół My Młodzi z Niegowy oraz DJ.

 

Impreza na Podlasie ma swoją stałą datę, zawsze jest to w drugi dzień Zielonych Świątek. Mieszkańcy Myszkowa przyzwyczaili się do tego miejsca i mimo dalekiej odległości od centrum miasta  przychodzą licznie niezależnie od pogody. Na szczęście w tym roku aura była wyjątkowa łaskawa i sprzyjała zabawie pod chmurką, która trwała do późnego wieczora.

 

Nim zapłonęło ognisko, do tańca przygrywała myszkowska kapela To i Owo, a później zespół My Młodzi z Niegowy, który próbował rozgrzać mieszkańców hitami z gatunku disco polo. Choć publiczność siedząc ruszała się do rytmu, to jednak na parkiet wyszli nieliczni. Myszkowianie bowiem ochoczo ruszają do tańca dopiero wówczas, gdy zapada zmrok. Chwilę po godz. 21 burmistrz Włodzimierz Żak rozpalił ognisko, a później znowu wszyscy słuchali tanecznych rytmów.

 

Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci, tradycyjnie były już dmuchańce i zabawa w kulach na wodzie. Imprezę zorganizował Miejski Dom Kultury w Myszkowie. (ek)Galeria zdjęć

Komentarze


Poziomka około rok temu

Pozdrawiam Wszystkich, Bronisław Sobótka.