Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

ŚRÓDMIEŚCIE I NOWA WIEŚ MAJĄ NOWEGO DZIELNICOWEGO

Tomasz Urbański | 2019-01-05 12:20

(Myszków) Od grudnia dzielnicowym mieszkańców Nowej Wsi i Śródmieścia jest sierż. Sztab. Łukasz Dudek. Policjant zachęca wszystkich mieszkańców do korzystania z Krajowej Mapy Bezpieczeństwa. Myszkowianie mogą za jej pomocą wskazywać anonimowo niebezpieczne miejsca i sytuacje, którym powinni przyjrzeć się mundurowi.


 

Nowa Wieś i Śródmieście to rejon nr 5, obejmujący swoim zasięgiem np. ulicę Dworską, Koziegłowską, Nowowiejską, Rymarską, Słowackiego, Żarecką, Spółdzielczą, Kwiatkowskiego, Strażacką, Topolową, Jana Pawła II, Kraszewskiego, czy też ulicę B. Prusa. Od 1 grudnia nowym dzielnicowym w wymienionych powyżej dzielnicach został sierżant sztabowy Łukasz Dudek. - Poprzedni dzielnicowy asp. sztab. Adam Dziuk awansował na wyższe stanowisko w Komendzie Powiatowej Policji w Myszkowie – wyjaśnia rzecznik prasowy KPP w Myszkowie asp. sztab. Barbara Poznańska.


 

Jak dodaje, sierż. sztab. Ł. Dudek zachęca mieszkańców Śródmieścia i Nowej Wsi do współpracy, zmierzającej do poprawy bezpieczeństwa w tym rejonie. - Zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby pomóc mieszkańcom w rozwiązaniu ich lokalnych problemów. Zachęca także do korzystania z Krajowej Mapy Bezpieczeństwa, za pomocą której każdy może wskazać i zobaczyć miejsca zagrożone – przekazuje mieszkańcom rzeczniczka myszkowskiej jednostki.


 

Mieszkańcy rejonu nr 5 mogą kontaktować się z nowym dzielnicowym korzystając z dotychczasowego numeru telefonu. Mieszkańcy mogą dzwonić pod numery (34) 315-32-27 lub 798-032-016. (es) Foto: KPP w MyszkowieGaleria zdjęć

Komentarze