Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

ŚWIADKOWIE WYPADKU W PODLESICACH PROSZENI SĄ O KONTAKT

Tomasz Urbański | 2017-11-25 12:20

(Podlesice, Zawiercie) Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu proszą o kontakt świadków październikowego wypadku motocyklowego, który miał miejsce w Podlesicach. Informacje mogą pomóc policjantom w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia.

 

Do wypadku doszło w sobotę 14 października krótko po godzinie 13.30 na drodze wojewódzkiej nr 792. - Grupa motocyklistów jechała z Myszkowa w kierunku Kroczyc. W trakcie przejazdu przez miejscowość Podlesice doszło do zderzenia motocykli. Jeden z nich uderzył w zaparkowany na poboczu autobus. Ranne zostały trzy osoby. Dwie z nich to kierowcy jednośladów w wieku 32 i 33 lata. Najpoważniejszych obrażeń doznała 15-letnia pasażerka jednego z motocykli – przypominają funkcjonariusze z KPP w Zawierciu.

 

Śledczy zajmujący się tą sprawą proszą wszystkich świadków tego zdarzenia lub osoby mające informacje na temat przebiegu wypadku o kontakt. Policjanci podkreślają, że każda wiadomość może okazać się pomocna w ustaleniu okoliczności październikowego wypadku.

 

- Być może któryś z motocyklistów posiadał zamontowaną kamerkę i dysponuje nagraniem przebiegu wypadku lub okresem bezpośrednio go poprzedzającym – nadmieniają policjanci.

 

Aby skontaktować się z funkcjonariuszami, można dzwonić pod numer 32 67 38 255. Informacje można też nadsyłać pocztą elektroniczną na adres dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza kontaktowego „Powiadom nas”, który znajduje się na stronie internetowej zawierciańskiej komendy. Policjanci zapewniają anonimowość. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze