Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

SZUKAJĄ SKLEPOWYCH „ZŁODZIEJASZKÓW”

Tomasz Urbański | 2019-02-16 12:20

(Łazy) Na terenie jednego ze sklepów w Łazach doszło do kradzieży. Złodzieje zostali nagrani przez kamery monitoringu. Niestety jakość nagrania nie jest najlepsza. Mundurowi proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzn.


 

- Kradzieży w jednym ze sklepów na terenie Łaz dokonało dwóch mężczyzn. Ich łupem były artykuły spożywcze i przemysłowe. Najprawdopodobniej przyjechali ciemnym samochodem marki Renault. Pierwszy z podejrzanych ubrany był w kurtkę z kapturem w kolorze zielono–szarym, czarne spodnie dresowe oraz czarne obuwie sportowe. Drugi mężczyzna miał na sobie szarą bluzę sportową z kapturem, czarne spodnie dresowe i czarne buty sportowe – informują mundurowi na stronie zawierciańskiej komendy.


 

Osoby, które rozpoznają mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ich identyfikacji, proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi tę sprawę tel. (32) 67 85 610 lub (32) 67 38 255. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: lazy@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Można także skorzystać z formularza „Powiadom nas”, zamieszczonego na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. (mpp), Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze