Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

TRAGEDIA NA DRODZE DW 791

Tomasz Urbański | 2019-03-08 12:20

(Masłońskie) Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie wyjaśniają przyczyny oraz okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 26.02.2019r. w Masłońskim. Na skutek czołowego zderzenia pojazdów marki BMW z mercedesem, dwie osoby zginęły na miejscu.


 

Do tego tragicznego zdarzenia doszło około godziny 13:00 na drodze DW 791 w Masłońskim. -Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący pojazdem marki BMW jadąc w kierunku Żarek Letnisko podczas wykonywanego manewru wyprzedzania innego pojazdu na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył czołowo w jadący w przeciwnym kierunku pojazd marki Mercedes - przekazuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie asp. sztab. Barbara Poznańska.


 

Na skutek doznanych obrażeń, 30-letni kierowca BMW oraz jego 31-letnia pasażerka ponieśli śmierć na miejscu. Dwie osoby podróżujące mercedesem trafiły do szpitala. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pod nadzorem prokuratora pracowali stróże prawa. Droga w tym miejscu przez prawie 3 godziny była całkowicie zablokowana. Mundurowi wyznaczyli objazdy. W chwili obecnej ustalane są dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. (AB) Foto: KPP MyszkówGaleria zdjęć

Komentarze