Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

WŁAMYWACZ GROZIŁ IM SIEKIERĄ

Tomasz Urbański | 2018-05-03 12:20

(Chruszczobród, gmina Łazy) Policjanci z Łaz zatrzymali 21-letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej. Mężczyzna ten najpierw włamał się do zaparkowanego samochodu a następnie do budynku mieszkalnego w Chruszczobrodzie. 18 kwietnia około 2.00 w nocy z siekierą w ręku wszedł do jednego z mieszkań, z którego zabrał 3 telefony komórkowe i portfel.

 

Najpierw włamywacz skradł z zaparkowanego przed domem Peugeota drobne przedmioty o wartości 300 zł. - Następnie z założoną na głowie kominiarką włamał się do budynku mieszkalnego. Trzymając w ręku siekierę wszedł do jednego z mieszkań gdzie zabrał 3 telefony komórkowe i portfel. Hałas obudził śpiącą kobietę, która zaczęła krzyczeć. Z pomocą przyszli pozostali domownicy. Mężczyzna był agresywny i groził im siekierą. Ujęty włamywacz trafił do policyjnego aresztu – napisali mundurowi na stronie KPP w Zawierciu.

 

Już następnego dnia śledczy przeszukali mieszkanie przestępcy, znajdując kilkanaście działek marihuany. 21-latek, który wymachiwał siekierą został tymczasowo aresztowany, teraz grozi mu nawet do 10 lat więzienia. (mpp), Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze