Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

WYJĄTKOWY GOŚĆ Z LAPONII ODWIEDZIŁ DZIECI Z OGRODZIEŃCA

Tomasz Urbański | 2019-01-01 12:20

(Ogrodzieniec) W czwartkowe popołudnie, 6 grudnia, w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ogrodzieńcu najmłodsi mieszkańcy gminy spotkali się ze świętym Mikołajem. Wyczekiwane przez cały rok spotkanie było niezwykle barwne, wesołe i obfitowało nie tylko w mikołajkowe podarunki, ale też w różnorodne atrakcje.


 

Niezwykle pomocni i uczynni w organizacji tegorocznych mikołajek w Ogrodzieńcu okazali się tutejsi strażacy i Prezes OSP w Ogrodzieńcu. Udostępnili oni bowiem organizatorom grudniowej zabawy swoją remizę, jako że w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury trwa remont.


 

Wyczekiwany gość z Laponii przybył do dzieciaków ciut innym pojazdem, niż zazwyczaj się porusza – przyjechał przystrojoną bryczką, którą ciągnął konik, zastępujący tego dnia renifery. Wszyscy milusińscy uczestniczący w mikołajkowym spotkaniu otrzymali prezenty. Wręczenie podarków poprzedziła Zumba i warsztaty plastyczne.


 

W grudniowym spotkaniu dzieci z Mikołajem uczestniczyła również burmistrz Anna Pilarczyk-Sprycha, która przygotowała dla dzieci słodkie upominki.


 

Na koniec wyjątkowego wieczoru na jego uczestników czekała dodatkowa atrakcja, jaką była przejażdżka bryczką. (es) Foto: MGOK OgrodzieniecGaleria zdjęć

Komentarze