Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD PARTNERKĄ GROZI MU DO 5 LAT ZA KRATKAMI

Tomasz Urbański | 2018-12-07 12:20

(Myszków) W ubiegłą sobotę policjanci aresztowali pijanego mężczyznę, który rzucił pustakiem w sklepowe drzwi, powodując obrażenia twarzy swojej konkubiny. Jak ustalili funkcjonariusze, 25-latek od kilku lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką. Mężczyzna otrzymał zakaz zbliżania się do kobiety, a za czyny, o które jest podejrzewany grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


 

Pijany i agresywny mężczyzna został zatrzymał przed jednym z myszkowskich sklepów w ubiegłą sobotę, 24 listopada. 25-latek przyszedł przed sklep, w którym pracowała jego konkubina. Rzucił pustakiem w kierunku sklepowych drzwi, za którymi stała jego partnerka. Kobieta z obrażeniami twarzy trafiła do szpitala.


 

Funkcjonariusze natychmiast obezwładnili agresora, który trafił do aresztu. 25-latek miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Jak się okazało, to nie pierwszy „wybryk” agresywnego młodzieńca. - Policjanci z Myszkowa ustalili również, że 25-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją konkubiną od 3 lat. Podczas domowych awantur wpadał w furię, bił, upokarzał, wyzywał, popychał swoją partnerkę – przekazuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie asp. sztab. Barbara Poznańska.


 

W poniedziałek 26 listopada zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty m.in. znęcania się, uszkodzenia ciała oraz uszkodzenia mienia. Prokurator zdecydował o objęciu 25-latka policyjnym dozorem. Ponadto otrzymał nakaz opuszczenia mieszkania i nie może zbliżać się do konkubiny. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. (es) Foto: KPP w MyszkowieGaleria zdjęć

Komentarze