Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

ZAGINĄŁ 55-LATEK Z GNIAZDOWA

Edyta | 2019-05-16 12:26

Myszkowska Policja poszukuje 55-letniego mieszkańca Gniazdowa, Zbigniewa Jagusiaka. Mężczyzna ostatni raz był widziany rankiem 7 maja na ulicy Myszkowskiej w Żarkach. Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje o poszukiwanym mężczyźnie, proszone się o kontakt z policjantami pod numerem alarmowym 112.

55-letni Zbigniew Jagusiak zaginął we wtorek 7 maja 2019 roku, gdy wyszedł z miejsca pracy. Tego dnia ostatni raz był widziany w Żarkach na ulicy Myszkowskiej. Mężczyzna ma ok. 175 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Krótkie, szpakowate włosy, niebieskie oczy. Nie posiada znaków szczególnych. Zaginiony ubrany był w czarną kurtkę z biało-czerwonym paskiem; spodnie typu jeans koloru granatowego; buty brązowe, zamszowe; posiada przy sobie torbę na pasku koloru zielonego.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KPP Myszków tel. Kontaktowy 34-315-32-85 lub z najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112. (es) Foto: KPP w Myszkowie

 Galeria zdjęć

Komentarze