Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

ŻAŁOBA PO ŚMIERCI 19-LATKÓW Z KROCZYC

Tomasz | 2019-11-19 12:20

(Zawiercie) W poniedziałkowe popołudnie na ul. Skarżyckiej w Zawierciu samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Dwaj młodzi mężczyźni, którzy jechali Seatem Leonem zginęli na miejscu. Trzeci nastolatek był reanimowany, jednak nie udało się go uratować. Przyczynę i szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśni prokuratorskie śledztwo.


 

Trzech 19-latków z Kroczyc jechało w poniedziałkowe popołudnie osobowym Seatem Leonem. Około godziny 15.00 na ul. Skarżyckiej w Zawierciu (na drodze między Pieckami i Skarżycami) osobówka zderzyła się z nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówką. - Według wstępnych ustaleń policjantów kierowca osobówki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu – informuje zawierciańska policja.


 

Dwóch młodych mężczyzn poniosło śmierć na miejscu zdarzenia. Trzeci z nastolatków był reanimowany. Niestety, nie udało się go uratować. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Przyczynę i okoliczności poniedziałkowego wypadku wyjaśni prokuratorskie śledztwo.


 

19-latkowie byli uczniami Zespołu Szkół im. Gen. J. Bema w Zawierciu. Zarząd Powiatu Zawierciańskiego ogłosił we wszystkich szkołach ponadpodstawowych powiatu żałobę. Trwała od 5 do 8 listopada. Odwołano imprezy publiczne o charakterze kulturalnym i rozrywkowym. Na budynkach szkół ponadpodstawowych powiatu umieszczono flagi z kirem. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze