Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

ZAMASKOWANY MĘŻCZYZNA OKRADŁ STACJĘ PALIW

Tomasz Urbański | 2019-01-22 12:20

(Zawiercie) Policjanci poszukują mężczyzny, który pod koniec listopada ukradł z jednej ze stacji paliw w Zawierciu kilkaset złotych. Wcześniej sterroryzował pracownice i groził im przedmiotem, który przypominał broń. Sprawca był zamaskowany i ubrany w charakterystyczną kurtkę.


 

Funkcjonariusze proszą o wszelkie informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy listopadowego napadu. Do tego zdarzenia doszło w nocy 21 listopada. Na stacji paliw przy ul. Jurajskiej w Zawierciu mężczyzna w kominiarce i kapturze sterroryzował pracownice, grożąc im przedmiotem, który przypominał broń. Następnie ukradł kilkaset złotych.


 

- Podczas napadu nikt nie ucierpiał. Mężczyzna miał założoną kominiarkę i kaptur. Ubrany był w charakterystyczną szarą kurtkę z czarnymi rękawami. Był szczupłej budowy i mógł mieć około 170 cm wzrostu – informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.


 

Wszelkie informacje dotyczące poszukiwanego mężczyzny można przekazywać telefonicznie, dzwoniąc pod numery 32 6738 255 lub 997. Oprócz tego, można kontaktować się z funkcjonariuszami za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub wypełniając formularz „Powiadom nas” zamieszczony na stronie internetowej komendy. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze