Kurierzawiercianski.pl

REKLAMA

ZAWIERCIE SHOPPING CENTER OTWORZY SWE PODWOJE 1 MARCA

Tomasz Urbański | 2018-03-01 12:20

(Zawiercie) Centrum handlowe znajdujące się przy skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Leśnej w Zawierciu rozpocznie działalność w czwartek 1 marca. Klienci będą mogli zrobić zakupy w dobrze znanych w mieście sklepach takich jak Rossmann i Społem, nowością dla zawiercian będzie sieć Pepco. Przy dwukondygnacyjnym budynku dla klientów powstał parking ze 120 miejscami postojowymi.

 

Budowy centrum handlowego w Zawierciu podjęła się grupa DL Invest Group z Katowic, której działalność opiera się głównie na wynajmie centrów handlowych, biurowych oraz logistyczno-magazynowych. Otwarcie galerii handlowej Zawiercie Shopping Center zaplanowane jest na czwartek 1 marca. - W dniu otwarcia naszej Galerii Handlowej w Zawierciu nasi klienci na pewno będą zadowoleni z zakupów w DL Shopping Center Zawiercie i czeka na nich wiele niespodzianek ze strony naszych najemców – zapewnia Sylwia Andrykowska z DL Invest Group.

 

Głównymi najemcami lokali w nowej galerii będą sieciowe sklepy, m.in. CCC, Pepco, Rossmann, Społem, RTV EURO AGD oraz operator sieci komórkowej T-Mobile. Klienci w Zawiercie Shopping Center odnajdą również biuro turystyczne, obiekty gastronomiczne oraz klub fitness INTERFIT CLUB.

 

Przy budynku powstał też parking liczący 120 miejsc postojowych. Klienci będą mogli z niego korzystać za darmo przez pierwsze 2 godziny.

 

Podobne centra handlowe inwestor posiada również w Katowicach, Częstochowie, Knurowie, Siemianowicach Śląskich, Rudzie Śląskiej i Rydułtowach. (es)Galeria zdjęć

Komentarze